Sponsoring

Sponsoring

Dowolna tworzona za sprawą Polaków wytwórczość kinematograficzna, jaka nie jest romantyczną komedią, z całą pewnością raduje – jednym z takich produkcji jest Sponsoring, który w kosmopolitycznych kinach debiutował jeszcze w zeszłym roku, a w naszym kraju na ekrany kin doszedł w połowie lutego. Sponsoring, to praca preparowana we kooperacji z Niemcami oraz Francuzami – z niniejszego podobnie motywu obraz filmowy rozporządza międzynarodową obsadę. Z własnych aktorów nagrodzić zdołamy w nim Joannę Kulig, która wpasowała się w funkcję Alicji, Krystyną Jandę, jaka gra jej mamę, czy też Andrzeja Chyrę odgrywającego wtórną osobowość.
Sponsoring opowiada o Annie – młodej i utalentowanej dziennikarce, jaka dostaje za funkcję zorganizowanie tekstu na temat dylematu spieniężania poprzez kobiety ciała w zamian za siano. Realizując autorską pracę, udaje jej się natknąć się na dwie nierządnice, a to jest Charlottę i Alicję, które są młodsze od niej. Na początku okropny i traktujący rzeczowo kobiety świat prostytucji, rozpoczyna stawać się coraz to bardziej intrygujący dla dziennikarki. Z roli oceniającego pogardliwie sędziego, kroczy coraz pewniej w funkcję osoby, jaka pożąda być przebojową porcją tego pociągającego świata.

Sponsoring

Ocena Filmweb:5,6
czas trwania: 1 godz. 36 min.
gatunek: Dramat społeczny
premiera: 17 lutego 2012 (Polska) 9 września 2011 (świat)
produkcja: Francja, Niemcy, Polska
reżyseria: Małgorzata Szumowska
scenariusz: Małgorzata Szumowska, Tine Byrckel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Sponsoring, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

System reklamy Test