Monte Carlo (2011)

Monte Carlo (2011)Monte Carlo to komedia romantyczna na podstawie powieści Jules Bassa – Headhunters reżyserii Thomasa Bezucha. Młoda kobieta wraz z koleżankami udaje się w wymarzona podróż do Paryża. Okazuje się, że zostają oszukane przez swoje biuro podróży. Kobieta przypadkowo zostaje wzięta za dziedziczkę ogromnej fortuny.
Dzięki temu wakacje trzech przyjaciółek całkowicie odmieniają się na lepsze. Udają się w podróż do Monte Carlo… W rolach głównych: Katie Cassidy (”Uprowadzona”, ”Koszmar z ulicy Wiązów”), Selena Gomez (”Ramona i Beezus”), Leighton Meester (”Nocna randka”, serial TV ”Plotkara”), Pierre Boulanger (”Pan Ibrahim i kwiaty Koranu”), Cory Monteith (serial TV ”Glee”) oraz Andie McDowell (”Cztery wesela i pogrzeb”) i Catherine Tate (”Podróże Guliwera”). Reżyseria: Thomas Bezucha (”Rodzinny dom wariatów”).


Ocena Filmweb: 6,5
reżyseria: Thomas Bezucha
scenariusz: Thomas Bezucha, Maria Maggenti
premiera: 9 września 2011 (Polska) 30 czerwca 2011 (Świat)
produkcja: USA, Węgry
gatunek: Przygodowy, Komedia romantyczna

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Monte Carlo (2011), 6.3 out of 10 based on 3 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

System reklamy Test